ROZBUDOWA HOTELU BOJARSKI GOSCIENIEC W 2019 ROKU.

Na początku 2019 roku hotel Bojarski Gościeniec zostanie rozbudowany o pensjonat i dwa pokoje z widokiem na Narewkę.

LUTY 2019 R.

W lutym wykonano wiercenie pompy ciepła i prace przygotowawcze do budowy pensjonatu.

MARZEC 2019 R.

W marcu wykopano wykop dla pokoi z widokiem na Narewkę i zabetonowano płytę podłogową pensjonatu.

KWIECIEŃ 2019 R.

W kwietniu zabetonowano strop w pokojach z widokiem na Narewkę, a płyta stropowa była gotowa do rozpoczęcia budowy pensjonatu.

MAJ 2019 R.

W maju wykop budowlany zostaje ponownie wypełniony i czeka na zazielenienie trawnikiem. Pierwszy widok, jeszcze trochę zachmurzony przez gruz budowlany, daje widok na to, jak to będzie leżeć w łóżku i cieszyć się widokiem Narewki i krajobrazu za nią. Pensjonat nabiera kształtu. Starannie ponumerowane części starego domu są ponownie łączone.

CZERWIEC 2019 R.

Budynek jest znowu zamknięty. Pod nim znajdują się dwa pokoje z pięknym widokiem na Narewkę. Teraz brakuje tylko trawnika, wtedy ogród może być ponownie wykorzystany do zabawy i opalania.

SIERPIEŃ 2019 R.

Ściany fundamentowe pensjonatu są gotowe do budowy. Teraz idzie na dachu. Na łące za hotelem rośnie już dobrze trawnik i można już na nim organizować wesela.

WRZESIEŃ 2019 R.

Dach jest prawie ukończony, a prace wewnętrzne postępują.

PAŹDZIERNIK 2019 R.

Ostatnia praca na dachu jest w toku.

LISTOPAD 2019 R.

Okładzina fasady jest w trakcie budowy.  

GRUDZIEŃ 2019 R.

Okna są zainstalowane. Tak więc prace wewnętrzne również mogą być kontynuowane. Niestety moja dokumentacja kończy się tutaj. Następna wizyta byłaby zaplanowana na marzec 2020 roku. Ale ograniczenie podróży przez wirusa Corona znalazło się pomiędzy. Zobaczmy, kiedy będą możliwe kolejne zdjęcia z przebiegu budowy.